Podporované zaměstnávání

Pomáháme klientům najít si své místo ve společnosti, zejména prostřednictvím zapojení se do pracovního života.

Podporované zaměstnávání

Prostřednictvím BEZPLATNÉ služby Podporovaného zaměstnávání, umožňujeme lidem s dlouhodobými zdravotními potížemi získat a udržet si placené zaměstnání na otevřeném trhu práce. 

Společně zjišťujeme Vaše možnosti, rozvíjíme Vaše dovednosti a hledáme konkrétní uplatnění, podporujeme Vás a Vašeho nového zaměstnavatele. 

O sociální službě

Poskytujeme sociální službu sociální rehabilitace s využitím metody PODPOROVANÉ ZAMÉSTNÁVÁNÍ. Služba je určena pro osoby se zdravotním postižením z Rychnovska a Náchodska a je financována v rámci projektu Královéhradeckého kraje „Služby sociální prevence v Královéhradeckém kraji VII, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_003/0000078  

Více o projektu na http://karieroveporadenstvi.info/

Rozvoj dovedností

Věnujeme se také rozvoji dovedností, které klientům dlouhodobě pomáhají lépe zvládat práci a navíc pozitivně ovlivňují i další oblasti života. Jedná se např. o to, jak zvládat instrukce od nadřízeného, tedy jak pracovat třeba s pamětí, jak zařídit, že budu chodit do práce včas, tj. jak pracovat s časem apod.

 

Naši klienti

„Jen malý krok pro člověka, ale velký skok pro našeho klienta…“ Začtěte se do příběhů našich klientů a poznejte jejich cestu k úspěchu. 

Cíl naší spolupráce:

Vím, co umím a co chci dělat. 

Vím, jak se práce hledá.

Vím, jak se prezentovat u zaměstnavatele. 

Vím, jaká má práva a povinnosti jako zaměstnanec.

Jsem dobrý zaměstnanec.

Vím, na koho se obrátit, když potřebuji s něčím pomoct.

Vím, jaká má práva a povinnosti jako zaměstnanec.

Zvládnu svou práci bez pemoci.