Ing. Blanka Hrdinková

Velkým přínosem pro mne byl zážitek,
vyzkoušet si různé techniky…
– za to ještě jednou děkuji. ”

Mám zájem o další vzdělávání…

Jsem ČLOVĚK se zdravotními potížemi a řeším své uplatnění.

Jsem RODIČ, pečující osoba, opatrovník nebo jiná sociální služba.

Jsem ZAMĚSTNAVATEL
a zajímá mě víc.

Vycházíme z:

• Kariérového poradenství, které je pro naše členy tématem již od roku 2002. Zkušenosti do vlastní praxe sbíráme po ČR a hlavně v zahraničí. Jdeme naproti novým technikám v poradenství.

Od roku 2021 koordinujeme projekt Education in Using of Virtual Reality in Supported Employment and Career Counselling. Díky tomuto projektu budeme schopni využívat připravovat konkrétní situace ve VR pro rozvoj našich klientů. V rámci projektu Education of Career Counsellors in Europe jsme do z Norska do ČR přinesli Vzdělávací a tréninkový program pro kariérové poradenství. V rámci projektu EDECO jsme podpořili rozvoj pracovníků pomáhajících profesí a zaměřili jejich pozornost na „vnitřní nastavení poradce“. Příručku z projektu najdete níže.

• Naší praxe, na které stavíme naše kurzy. Přitom jsme pořád ve spojení s trhem práce a zaměstnavateli.

Od roku 2013 zajišťujeme první ucelený kurz poradenství.Vychází z původního norského univerzitního vzoru a za jeho realizaci jsme byli ocenění Národní cenou kariérového poradenství. Poradenství poskytujeme v rámci služby podporované zaměstnání a při individuálním zájemcům, zejména studentům.

• SocioDynamického poradenství, které je naší srdeční záležitostí.

Z něj vycházíme při naší vlastní práci s klienty, a protože se nám hodně osvědčuje, rádi učíme další pracovníky z oblasti poradenství a pomáhajících profesí, aby se jím inspirovali taky.

• Z moderních poznatků neurověd a fungování mozku. Víme, že někdy klientům pomůže podpořit jejich kognitivní funkce. Věnujeme se proto jejich rozvoji.

Můžeme trénovat paměť, pozornost, plánování, a vše, co je třeba pro zvládnutí každodenních situací.Nalezneme spolu strategie pro to, ať se lépe učíte nové věci.

Momentálně pro Vás připravujeme novou nabídku kurzů. 

Pokud máte zájem o kurz na míru či individuální kariérové poradenství, neváhejte nás kontaktovat. 

  Nechcete na nic čekat, nebo se dozvědět víc, jak pracujeme? Pak jsou pro Váš rozvoj hned k dispozici tyto materiály:

  Napište nám

  5 + 5 =

  Otvírací doba

  po: 8 -14 hod
  út-pá: 8-14 hod

  Sídlo:

  Strnadova 48, 547 01 Náchod

  Email

  lucie.sedlackova@aspektzs.cz

  kontaktní telefon