Další aktivity

STEJNÁ ŠANCE – ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2020

Aspekt z.s se v letošním roce stal organizátorem již 9. ročníku celorepublikové soutěže „Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2020“ v Královehradeckém kraji.  Soutěž probíhá pod záštitou Královehradeckého kraje.
Soutěž probíhá od 2 března do 24. dubna 2020.   Z důvodu situace kolem Koronaviru je soutěž a sběr nominačních formulářů prodloužen do 30. 9. 2020.

Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 oceňuje zaměstnavatele, kteří dávají na otevřeném trhu práce stejnou šanci lidem se zdravotním postižením jako ostatním.Cílem soutěže je veřejně ocenit a podpořit zaměstnavatele, kteří zaměstnávají osoby se zdravotním postižením na běžných pracovištích, mimo tzv. chráněný trh práce. Soutěž vyzdvihne příklady, kde se podařilo upravit pracovní podmínky tak, jak daný člověk potřeboval, například se přizpůsobilo pracoviště, pracovní doba či úvazek.
Tato prestižní soutěž, probíhá v sedmi krajích: Královéhradeckém, Jihomoravském, Karlovarském,
Libereckém, Středočeském, Ústeckém a v Praze.
Vyhlašovatelem soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 je Rytmus – od klienta k občanovi, o.p.s. společně s dalšími organizacemi: AGAPO, o.p.s., Agentura Osmý den, o.p.s., Aspekt z.s., Rytmus Liberec, o.p.s., Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Partnerem soutěže je Asociace společenské odpovědnosti, o.p.s.

Více informací o soutěži  najdete na www.stejnasance.cz

Hlasovat můžete také ZDE

Slavnostní vyhlášení soutěže bude 22. října 2020 v Hradci Králové.