Stejná šance

Stejná šance 2023

V letošním roce bude probíhat JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK SOUTĚŽE STEJNÁ ŠANCE – ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2023. Stejná šance je soutěž zaměstnavatelů, kteří ve své firmě zaměstnávají člověka s postižením. Aktivně tak přispívají k začleňování lidí s postižením do společnosti a dávají jim stejnou šanci jako ostatním.

S radostí se znovu připojujeme jako spoluvyhlašovatelé za Královéhradecký kraj.
Nad soutěží i tetokrát převzal záštitu a finančně ji podpořil Královéhradecký kraj – hejtman Mgr. Martin Červíček, gen. v. v.,  a náměstkyně hejtmana pro oblast sociálních věcí Mgr. Martina Berdychová a dále pak Pakt zaměstnanosti v Královéhradeckém kraji. Jako partner nás podpoří Úřad práce pro Královehradecký kraj.

Jak nominovat zaměstnavatele

Nominovat firmu můžete jednoduše online! Stačí vyplnit pár řádků a je to. Odkaz bude funkční od 1. 3. 2023 do 30. 4. 2023. Pokud Vám něco není jasné, rádi Vám zodpovíme všechny dotazy.

Hlavní sponzor celé soutěže

Výsledky z minulého kola soutěže

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 23. 6. 2021 na Krajském úřadě v Hradci Králové za účasti náměstkyně hejtmana paní Mgr. Martiny Berdychové, zaměstnavatelů, zástupců úřadů práce, krajského úřadu, městských úřadů, sociálních služeb a také současných a bývalých klientů služby podporované zaměstnávání. Ti všichni si odnesli spoustu nových zážitků a zkušeností. Soutěž byla realizovaná za podpory Královéhradeckého kraje.

Ocenění zaměstnavatelé se shodovali, že důležité je dát šanci, nebát se a zaměřovat se na dovednosti a schopnosti, bez ohledu na zdravotní limity. Pak se cesta najde a jejich pracovníci se bez ohledu na zdraví stali skvělými členy týmu s velkým přínosem pro jejich společnost. A jak to dopadlo?

Na 1.  místě se umístila firma TriLAB Group s.r.o.

Na 2. místě se umístilo Město Meziměstí.

Na shodném 3. místě se umístila Církev československá husitská a Knihovna Meziměstí.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme, ať se dál daří.

Věříme, že budou do budoucna příkladem pro další zaměstnavatele, kteří dají šanci lidem se zdravotním znevýhodněním.