Náš tým

Seznamte se s námi blíž

Náš tým je plný různorodých lidí

Lucie Sedláčková

 předsedkyně a metodička

Ráda hledám nové cesty a přemýšlím, jak lidi a věci propojit a najít řešení. To se projevilo v roce 2008, kdy jsem stála spolu s dalšími u zrodu Aspektu. Chtěli jsme přinést do regionu službu podporovaného zaměstnávání, která tu chyběla a propojovat ji se souvisejícími oblastmi. A jsem velmi ráda, že se nám to společně daří. Vždyť oblast podpory a rozvoje mě zajímá nejméně od studia sociologie a andragogiky, které jsem ukončila v roce 2002 v Olomouci. A toho roku jsem si z Olomouce přivezla také prvního psa. Teď se těším na to, že i s tím třetím, zatím divokým mladíkem Toníkem, časem budeme trávit krásné chvíle při canisterapii. Kromě smysluplné práce a psa mě těší dobrá muzika a hlavně má rodina.

Lenka Cole

konzultantka Rychnov a lektorka kurzů pro poradce

V době studií oboru sociologie – andragogika (profilace personální management) jsem se zajímala zejména o témata vztahů na pracovištích a vlivu používání jazyka na sociální situace. Řadu životních zkušeností jsem získala v USA. V roce 2008 jsem se se svou kolegyní z gymnaziálních i vysokoškolských studií, Lucií Sedláčkovou, a dalšími nadšenci vrhla do zakládání organizace, která by pomáhala odstraňovat nerovnosti na trhu práce a zkvalitňovat poradenské služby týkající se pracovního života. V Aspektu se mi poštěstilo všechny své dosavadní zájmy a zkušenosti propojovat. Baví mě učit se, jak rozumí světu klienti a na základě toho vymýšlím, jak bych je mohla nejlíp podpořit. Ráda čerpám teoretické poznatky ze zahraničí a nadšeně je pak jako lektorka kurzů kariérového poradenství předávám dál. Když nejsem v práci, pravděpodobně mě najdete někde na zahradě, jak se hrabu v hlíně a přemýšlím o svých mnoha růžích…

Marta Suchardová

konzultantka Náchod

V Hradci Králové jsem vystudovala studijní programy Sociální patologii a prevenci a navazující Sociální pedagogiku. Už při škole jsem pracovala jako lektor počítačových dovedností a s tím spojených dovedností pro získávání práce. V roce 2010, po ukončení mého studia, se mi podařilo nastoupit v Aspektu, kde s přestávkami na dvě mateřství působím už 10 let, jako pracovní konzultantka a sociální pracovnice. Práce s lidmi mě baví a snažím se při ní s duší kouče zužitkovat všechny své zkušenosti a zároveň získávat nové, potřebné pro rozvoj můj i mých klientů.  Mimo Aspekt mě můžete najít na trénincích bojových umění, kterým se věnuji od střední školy.

 

Nikola Ladnarová

konzultantka Náchod

V Aspektu zastávám pozici pracovní konzultantky a sociální pracovnice. Vystudovala jsem bakalářské studium sociální a charitativní práce na Univerzitě v Hradci Králové. Při studiu vysoké školy jsem pracovala v advokátní kanceláři NNK a partneři v Hradci Králové a v MSSS Marie jako sociální pracovnice. Věnovat se práci s lidmi byl můj cíl již od základní školy, proto mě dnes můžete najít tam, kde pracuji a také proto mě má práce velice baví a naplňuje. Ve svém volném čase mě nejčastěji můžete najít v přírodě s naším nejlepším psím parťákem Maggie a poslední dobou také s foťákem na krku.

 

 

Michaela Rožková

konzultantka Rychnov

Vystudovala jsem bakalářský a magisterský program Speciální pedagogika – poradenství na Ostravské univerzitě a na Univerzitě Palackého v Olomouci. Během studia jsem působila jako asistent pedagoga a poté i jako školní speciální pedagog na Základní škole Eduarda Beneše v Bohumíně. Dlouho jsem nevěděla, co chci v životě dělat, poté mi na vyšetření v pedagogické poradně vyšlo, že se hodím na humanitní obory. A tak jsem zde a nelituji. Práci s dětmi a nyní i s dospělými, kteří mají nějaké zdravotní obtíže, miluji a spolu s nimi rozvíjím každý den i sebe. Mou vášní jsou knihy, fitness, cestování. Den si neumím představit bez dobrého kafe.  A nejlépe, když se dá skloubit vše najednou.