Královéhradecký kraj zná vítěze soutěže STEJNÁ ŠANCE – ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2023. Dne 6. 6. proběhlo na Krajském úřadě Královéhradecký kraj slavnostní vyhlášení. Aspekt byl u toho jako vyhlašovatel soutěže. 🥳

Spolu s námi předali ocenění pan hejtman KHK, Martin Červíček a paní náměstkyně hejtmana, Martina Berdychová, kteří také poskytli záštitu. Další záštitu udělil Pakt zaměstnanosti KHK a Krajská pobočka Úřad práce ČR.

A jak to celé dopadlo? Ocenění by si zasloužilo všech 18 zaměstnavatelů, ale soutěž je soutěž, takže Vám můžeme prozradit, že:

🥇1. místo patří zaslouženě dámám z Hořické strojírny. Tento výrobní podnik může být inspirací pro další, protože zaměstnal přizpůsobil podmínky hned několika zaměstnancům, po změně zdravotního stavu.

🥈 2. místo zacinkalo u rychnovského April hotel Panorama. Hodnotitele zaujali tím, že již 20 let zaměstnávají pana Rudolfa, nevidomého maséra, který má ke své práci vhodné podmínky a hosté se vrací do hostelu hlavně kvůli němu!

🥉 3. místa máme rovnou dvě – získali je Gastro-koření a Farma Brocná. Obě firmy bez problémů a automaticky začlenili pracovníky s handicapem, Gastro koření rovnou čtyři!

🏆 Čestné uznání si zasloužilo Město Meziměstí, které bylo opakovaně nominováno, ale nemohli být hodnoceni, protože se umístili na stupni vítězů v minulém ročníku. Vidíme ale, že nadále neváhají a pokračují v začleňování osob s postižením, a za to moc děkujeme!

Výhercům moc gratulujeme! Jste skvělou inspirací pro nás všechny.

Děkujeme hlavnímu sponzoru Česká Mincovna. Děkujeme také paní Hlaváčkové z Kytice z vesnice, která do soutěže věnovala krásné květiny. Také děkujeme Rodinná Keramika za hezké výrobky. O hudební doprovod se postaral fenomenální Pavel Minařík.

2. místo April hotel Panorama
3. místo Farma Brocná
3. místo Gastro-koření
Čestné uznání Město Meziměstí