Odhlasováno!

Odhlasováno!

První krok ke spojení sil ve prospěch uplatňování osob se znevýhodněním na otevřeném trhu práce. Včera proběhlo v přátelské a zároveň pracovní atmosféře setkání ve FOKUS Praha, kde se na společném záměru a vzniku asociace domluvili AGAPO, o.p.s, Aspekt z.s., FOKUS Praha, Diakonie ČCE – SKP v Litoměřicích, Fosa, o.p.s., INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú., NAUTIS, z.ú., Rytmus Východní Čechy, o.p.s. K diskuzi se aktivně připojili také Green Doors, z. ú., RIAPS Trutnov, Rytmus Praha a další. Těšíme se na spolupráci ve prospěch našich klientů a jejich zaměstnavatelů.

Blíží se týden vzdělávání dospělých

Blíží se týden vzdělávání dospělých

Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji – TVD se blíží (od 6. 11. do 10. 11) a my budeme jako každý rok u toho. Čekají na Vás tyto akce:

  • Dny otevřených dveří – na všech našich pobočkách (Náchod, Rychnov, Broumov)
  • Trénování paměti – online, ale také i na rychnovské pobočce
  • Silné stránky a jejich využití v pracovním životě – online webinář

Víme, že každý má na víc aneb jak pracovat se zdravotním postižením- osobní setkání na broumovské pobočce

Sledujte zde i na Facebooku, aby Vám neuniklo upřesnění termínů a časů!

Hlasujte pro nás!

Hlasujte pro nás!

Prosíme všechny, kdo nás podporují, znají a fandí nám – HLASUJTE PRO NÁS a pošlete ASPEKT a jeho projekt UČIT SE JINAK přímo do finále Burzy Filantropie. Hlasování začíná dnes ve 12:00 hodin a bude končit 12. 9. 2023

Každý Váš hlas pro nás znamená další šanci pomoci těm, kteří to potřebují a chtějí se UČIT JINAK. Co pro to musíte udělat?

1. Hlasovat ZDE: https://www.burzafilantropie.cz/projekt/ucit-se-jinak/ nebo pomocí QR kódu.

2. Sdílet tento příspěvek mezi své známé.

3. Povědět o této misi ostatním 😄

Děkujeme Vám za Vaši podporu, společně můžeme změnit svět k lepšímu 🫶

Děkujeme dalšímu skvělému zaměstnavateli

Děkujeme dalšímu skvělému zaměstnavateli

Rádi bychom poděkovali městu Kostelec nad Orlicí a všem, kteří se podílejí na nalezení pracovních příležitostí pro naše klienty. Jsme rádi, že veřejná správa může jít příkladem ostatním, kteří stále váhají zaměstnat klienty s handicapem. Jen díky jejich ochotě a odvaze jít do toho, pracuje paní Lída a pan Luboš již druhý měsíc jako údržba místního fotbalového stadionu a přilehlých hřišť. A nyní i pan Josef a Stanislav udržují v čistotě venkovní prostory přímo Městského úřadu.

Klientům držíme palce. Myslíme, že jsou to zaměstnanci, které by si mohl leckdo přát – Z práce chodí usměvaví a těší se vždy na další pracovní den.

Pozvánka na online workshop

Pozvánka na online workshop

Rádi bychom Vás pozvali na online workshop Dialogická mysl je víc než jakákoliv technika, který lektorují naše kolegyně paní Lucie Sedláčková a Lenka Cole. Je určen pro poradce a všechny, kdo se zabývají poradenstvím a pracují s klienty. Workshop Vám nabídne možnost zamyslet se nad svou rolí a vlivem Vaší osobnosti na poradenský proces a práci s klienty. Vyzkoušíte si několik technik pro práci s vlastním vnitřním nastavením, inspirovaných metodikou, která vznikla v rámci evropské spolupráce.

Workshop je rozdělen na dvě části, první část proběhne 12.9. 2023 a druhá 26. 9. 2023 vždy od 13 do 17 hodin.

Registraci můžete provést ZDE. Nebo pomocí QR kódu.

Byli jsme hosty v Českém rozhlasu Hradec Králové

Byli jsme hosty v Českém rozhlasu Hradec Králové

Chtěli bychom poděkovat Českém rozhlasu Hradec Králové za pozvání do vysílání, kterého si moc vážíme. Za Aspekt hovořila naše paní předsedkyně Lucie Sedláčková a otázky týkající se zaměstnávání osob se zdravotním postižením na volném trhu práce doplňovala i naše bývala klientka paní Jaromíra.
Článek k rozhovoru a záznam rozhovoru najdete ZDE.