POZOR ZMĚNA !

POZOR ZMĚNA !

KANCELÁŘ V NÁCHODĚ JE PŘESTĚHOVANÁ NA NOVOU ADRESU STRNADOVA 48, NÁCHOD. Chtěli bychom všechny upozornit, že od 1. 7. 2021 jsme Vám v Náchodě k dispozici v nových prostorech na adrese: Strnadova 48, Náchod – U Zlatého gryfa, 1. patro. Využít můžete buď výtah nebo schodiště. Najdete nás v 1. patře, od schodů vpravo až na konci chodby (jediné velké prosklené dveře). Těšíme se na Vás. Tým Aspekt.

Vyhlášení soutěže Stejná šance 2020

Vyhlášení soutěže Stejná šance 2020

Soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 (za Královéhradecký kraj) vyvrcholil tuto středu 23. 6. na Krajském úřadě v Hradci Králové, kde proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Všechny nominace měly inspirující příběh, ale hodnotitelská komise nakonec o vítězích rozhodla takto: 1 místo – TRILAB, 2. místo – Město Meziměstí, 3. místo – Církev československá husitská (CČSH) a Knihovna Meziměstí.

Všem výhercům ještě jednou moc gratulujeme. Celou soutěž morálně i finančně podpořil Královehradecký kraj, především Mgr. Martina Berdychová. Tímto jí také ještě jednou moc děkujeme .

Více o soutěži se můžete dočíst na odkazu níže. A podrobnější informace ze slavnostního předávání můžete sledovat na našem facebooku, kde je budeme uveřejňovat v následujících dnech (dozvíte se například více o vítězných společnostech).

Vyhlášení vítězů soutěže Stejná šance

Vyhlášení vítězů soutěže Stejná šance

Ve středu 23. 6. 2021 nás čeká dlouho očekávané vyhlášení soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2021. Oceňovat se budou zaměstnavatelé, kteří dávají pracovní příležitosti lidem, kteří mají vstup na otevřený trh práce nějakým způsobem ztížený. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční v sále Krajského úřadu v Hradci Králové. Potkáme se na něm se zaměstnavateli, zástupci Kraje a sociálních služeb. Pozváni jsou také někteří naši klienti (lidé, kteří mají zdravotní obtíže a chtějí pracovat) . Věříme, že tato akce je krásnou příležitostí, jak ještě víc propojit svět zaměstnavatelů se světem lidí, kteří potřebují více pochopení pro zvládání své práce.

Skončil tréninkový program Dialogical Mind Goes beyond Any Technique

Skončil tréninkový program Dialogical Mind Goes beyond Any Technique

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení tréninkového programu Dialogical Mind Goes beyond Any Technique, který realizoval Aspekt ve spolupráci se zahraničními partnery. Jako lektorky se na něm podílely Lenka a Lucie, spolu s lektory Timo Spangardem a Michaelem Beneschem z Finska a Rakouska. Zúčastnili se ho poradci ze Slovenska, Rakouska, Slovinska a České republiky a byly mezi nimi i naše pracovní konzultantky Nikola a Michaela. O své zkušenosti shodně říkají: „Bylo to určitě přínosné, protože abychom mohly pomáhat našim klientům, musíme se věnovat svému ⭐inner state⭐, na což se často v pomáhajících profesích zapomíná“.

Naše konzultantky se stále vzdělávají

Naše konzultantky se stále vzdělávají

Naše kolegyně Míša a Nikola se v rámci projektu Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce II. realizované INSTITUTEM VZDĚLÁVÁNÍ Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR za Aspekt zúčastnily vzdělávacího kurzu mediálních dovedností v online verzi, který byl velice inspirující a podnětný pro mediální prezentaci naší služby. Těšíme se, až budeme moct realizovat nápady, které z kurzu vzešly.