Vstupujeme do poslední části programu EDECO

Vstupujeme do poslední části programu EDECO

Aspekt z.s. je koordinátorem mezinárodního projektu Evropský rozvoj poradců  (EDECO). Lenka a Lucie spolu s lektory Michaelem Beneschem (rakouským psychologem a odborníkem na metodu dialogu podle D. Bohma) a Timem Spangarem (finským psychologem a evropským guru sociodynamického poradenství) připravují poslední část programu Dialogical Mind Goes beyond Any Technique.  Začíná se už zítra :). 

Loučíme se s paní Květou

Loučíme se s paní Květou

Po více než roce se loučíme s naší klientkou paní Květou, která má stále zaměstnání a dále již naši službu nepotřebuje. Její příběh si můžete přečíst ZDE.

Na archivní fotografii, která je pořízená za dob, kdy jsme se mohli ještě pravidelně setkávat, můžete vidět, že paní Květě to sluší vždy a za všech okolností.
Přejeme paní Květě, aby se jí v práci i nadále dařilo a pro další klienty si přejeme tak báječné zaměstnavatele, kteří jim dají příležitost ukázat, co umí.

Vzděláváme se online

Vzděláváme se online

Nový rok 2021 je v plném proudu, někteří plánují dovolenou,děti,školu, změnu práce atp. A protože jsou plány důležité i v naší službě, zahájili jsme letošní vzdělávání pracovníků rovnou tématem Individuální plánování. Tímto tématem nás provedl pan Ing. Mgr. Aleš Herzog, a ikdyž školení proběhlo online, načerpali jsme nové pohledy a podněty pro vytvářní plánů s našimi klienty.

Online schůzky s klienty

Online schůzky s klienty

NOVÁ ONLINE VÝZVA PRO NÁS, I PRO NAŠE KLIENTY, aneb když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. 💻Díky našim zapáleným kolegyním Lence a Míše z Rychnova, které spojily své kreativní mozky, Vám hrdě hlásíme, že se nám podařilo zrealizovat ONLINE schůzky s klienty chráněného bydlení v Kostelci n.Orlicí a Týništi n. Orlicí, které probíhají pravidelně každý týden.

Velké díky patří p. Fletcherové, sociální pracovnici a jejím kolegyním/kolegům z jednotlivých domácností, jelikož bez jejich výborné spolupráce by to nešlo! Děkujeme!🤩S klienty si povídáme o tématech, která vždy nějak souvisí s pracovním životem. Zde se zrovna bavíme o různých zaměstnáních, která se dají dělat venku v zimě. Díky tomu mají klienti příležitost naučit se co nejvíce o světě práce, aby byli, až to situace dovolí, připraveni hledat vhodné pracovní uplatnění💶🔨🔧.

Kancelář v Broumově otevřena!

Kancelář v Broumově otevřena!

Máme radost, že Vás můžeme od tohoto týdne přivítat již osobně v naší nové kanceláři v Broumově! 🔑Každé pondělí se tu na Vás bude těšit naše milá kolegyně Jana, v další dny tu pro Vás bude k dipozici po předchozí telefonické nebo emailové dohodě. 📲Těšíme se na Vás!