Hledáme nového kolegu či kolegyni

Hledáme nového kolegu či kolegyni

Hledáme do Náchodské pobočky nového kolegu či kolegyni na místo IPS specialisty = speciality spolupráce se zaměstnavateli. Pokud hledáte různorodou práci, při které nuda rozhodně nehrozí, jste flexibilní a máte vždy otevřenou mysl a dobrou náladu, koukněte na inzerát níže a přihlašte se do výběrového řízení.

Panelová diskuze rovné příležitosti v zaměstnávání lidí s postižením na volném trhu práce.

Panelová diskuze rovné příležitosti v zaměstnávání lidí s postižením na volném trhu práce.

Minulý týden byla naše kolegyně pí. Lucie Sedláčková jako předsedkyně spolku APOT ( Asociace pro otevřený trh práce, z.s.) pozvána na panelovou diskuzi k tématu Rovné příležitosti v zaměstnávání lidí se zdravotním postižením a  znevýhodněním na volném trhu práce.

Řešena byla problematika zaměstnávání osob s postižením z několika perspektiv. Z pohledu osob se znevýhodněním, státní správy, neziskového sektoru, pracovních portálů a zaměstnavatelů. Na programu vystupovali i lidé s postižením, kteří získali práci na otevřeném trhu a posdíleli s námi svou vlastní zkušenost.
Panelové diskuze se zúčastnili i další zástupci z řad institucí a úřadů jako např.:
Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV), Generální ředitelství Úřadu práce (ÚP), Magistrát Hlavního města Prahy (MHMP),
Fosa, Green Doors, Revenium, Alma Career, Asociace pro otevřený trh práce,
IKEA, LEGO production, Mgr. Zuzana Grosamová, soudní exekutor.

Nový leták

Nový leták

Chtěli bychom Vás informovat o našem novém letáku, který nás lépe vystihuje a doufáme, že i pro Vás bude přehlednější.

Sdílíme zkušenosti v rámci projektu CIRI

Sdílíme zkušenosti v rámci projektu CIRI

I v novém roce pokračujeme ve sdílení našich zkušeností. Naše kolegyně Marta a Martina nyní pod hlavičkou CIRI v rámci projektu Příležitost pro začátek navštěvují střední školy v Královéhradeckém kraji a se studenty probírají, jak si zajistit hladký přechod ze studentského života do světa práce. V měsíci ledenu měly příležitost na toto téma hovořit se studenty MŠ, ZŠ a PrŠ Hradec Králové.

„Setkání NEJEN se studenty bylo velmi milé – a protože už Komenský hlásal „škola hrou!“, tak se kromě povídání třeba hrály tematické hry, které měly od studentů velmi pozitivní odezvu“

Pokud i vy znáte někoho, kdo nyní končí či je mu do 29 let a absolvoval praktickou či střední odbornou školu a nyní neví kam dál do práce, může se i o on zapojit do projektu. Více informací ZDE

Nový rok a nový prostor

Nový rok a nový prostor

Na náchodské pobočce v ulici Strnadova 48, jsme teď kompletně v prvním patře. Všem našim klientům je nyní k dispozici nová kancelář, jen pár kroků od naší původní.

Věříme, že se v nových prostorek budou všichni naši zájemci i klienti cítit dobře.

Jsme tu pro vás každé pondělí od 8 do 12 hodin – dále po domluvě.