Ohlédnutí za Dny pro rodinu 2024.

Ohlédnutí za Dny pro rodinu 2024.

Takhle vypadala naše aspekťácká účast na Dny pro rodinu KHK – v Broumově, Novém městě nad Metují nebo v Náchodě.
Během těchto dnů jste s námi mohli jen tak pobýt, dovědět se více o tom, co děláme, vyzkoušet si nějaké naše pomůcky a nebo se octnout ve VR světě .

Dle nás byla akce na všech místech velmi povedená a těšíme se na podobná setkání s Vámi při jiných takovýchto příležitostech. Připomínáme i pro případné zájemce o virtuální realitu, že stále probíhá naše VR léto, během kterého se můžete s námi domluvit na vyzkoušení si VR v praxi. Stačí vyplnit jen jednoduchý formulář ZDE.

Den pro rodinu Broumov

Den pro rodinu Broumov

Zveme Vás na zítřejší Den pro rodinu v Broumově, kde na Vás u stánku na Kostelním náměstí bude čekat naše usměvavá kolegyně Martina. Přijďte si popovídat, vyzkoušet si svou paměť, zjistit, co naše služba nabízí a dovědět se třeba i více o našem VR Létě, kde si po domluvě můžete vyzkoušet něco ve virtuální realitě.

Hlasujte pro Aspekt

Hlasujte pro Aspekt

Zapojili jsme se do Burzy filantropie Královehradeckého kraje a potřebujeme Váš hlas.

Pomozme našim klientům objevit jejich potenciál. Díky knihám z projektu získají nové znalosti, které budou sdílet a prezentovat při osobních setkáních. Umožněme jim zažít pocit ocenění a radosti z učení v příjemné atmosféře. Hlasovat pro nás můžete přes QR kód níže nebo přes tento odkaz: Královéhradecký kraj – Burza filantropie.

Den pro rodinu

Den pro rodinu

Minulý týden jste nás mohli potkat na Dnu pro rodinu v Náchodě, který se velmi povedl. Dnes nás můžete navštívit i v Novém Městě nad Metují v parku v Krčíně. Na setkání s Vámi, popovídání či vyzkoušení si své paměti, pozornosti apod. se těší naše konzultantky .

VR léto – první vlna.

VR léto – první vlna.

Právě spouštíme novinku letošního léta pro veřejnost. VR LÉTO s Aspektem aneb cesta za hranice reality. Přijďte si vyzkoušet, jak pracujeme s klienty v prostředí virtuální reality a pomozte nám je vylepšit. První vlnu spouštíme nyní 10 a 11. června. Více se můžete dočíst na letáčku níže nebo se přihlásit přes odkaz ZDE.