Skončil tréninkový program Dialogical Mind Goes beyond Any Technique

Skončil tréninkový program Dialogical Mind Goes beyond Any Technique

Chtěli bychom Vás informovat o ukončení tréninkového programu Dialogical Mind Goes beyond Any Technique, který realizoval Aspekt ve spolupráci se zahraničními partnery. Jako lektorky se na něm podílely Lenka a Lucie, spolu s lektory Timo Spangardem a Michaelem Beneschem z Finska a Rakouska. Zúčastnili se ho poradci ze Slovenska, Rakouska, Slovinska a České republiky a byly mezi nimi i naše pracovní konzultantky Nikola a Michaela. O své zkušenosti shodně říkají: „Bylo to určitě přínosné, protože abychom mohly pomáhat našim klientům, musíme se věnovat svému ⭐inner state⭐, na což se často v pomáhajících profesích zapomíná“.

Naše konzultantky se stále vzdělávají

Naše konzultantky se stále vzdělávají

Naše kolegyně Míša a Nikola se v rámci projektu Systémová podpora profesionálního výkonu sociální práce II. realizované INSTITUTEM VZDĚLÁVÁNÍ Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR za Aspekt zúčastnily vzdělávacího kurzu mediálních dovedností v online verzi, který byl velice inspirující a podnětný pro mediální prezentaci naší služby. Těšíme se, až budeme moct realizovat nápady, které z kurzu vzešly.

Vstupujeme do poslední části programu EDECO

Vstupujeme do poslední části programu EDECO

Aspekt z.s. je koordinátorem mezinárodního projektu Evropský rozvoj poradců  (EDECO). Lenka a Lucie spolu s lektory Michaelem Beneschem (rakouským psychologem a odborníkem na metodu dialogu podle D. Bohma) a Timem Spangarem (finským psychologem a evropským guru sociodynamického poradenství) připravují poslední část programu Dialogical Mind Goes beyond Any Technique.  Začíná se už zítra :). 

Loučíme se s paní Květou

Loučíme se s paní Květou

Po více než roce se loučíme s naší klientkou paní Květou, která má stále zaměstnání a dále již naši službu nepotřebuje. Její příběh si můžete přečíst ZDE.

Na archivní fotografii, která je pořízená za dob, kdy jsme se mohli ještě pravidelně setkávat, můžete vidět, že paní Květě to sluší vždy a za všech okolností.
Přejeme paní Květě, aby se jí v práci i nadále dařilo a pro další klienty si přejeme tak báječné zaměstnavatele, kteří jim dají příležitost ukázat, co umí.