Nová kancelář v Broumově a…

Nová kancelář v Broumově a…

K novému roku jsme v Broumově dostali možnost využívat novou a velmi krásnou konzultovnu, která tak bude ještě lépe sloužit pro poskytování ambulatní služby našim klientům. Kancelář najdete na stejné adrese, ve stejné budově, jen změnila polohu na patře, tj. na místo „od schodiště v pravo“ se vydáte „v levo“.

A v naší nové kanceláři Vás přivítá i naše nová kolegyně Martina, která rozšířila náš tým a má na starosti právě klienty na této pobočce.

Týden vzdělávání dospělých

Týden vzdělávání dospělých

Rádi bychom Vás pozvali na naše akce během Týdne vzdělávání dospělých v Náchodě, který bude probíhat od 8.11. 2021 do 12. 11. 2021. Hned v pondělí máte možnost nás navštívit od 8 – 14 hodin v naší kanceláři v Náchodě, kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy. Dále se můžete online připojit ve středu 10. 11. 2021 na náš program: “ Jak najít práci i přes zdravotní omezení“ , kde se s Vámi rádi podělíme o to, co funguje našim klientům. Těšíme se na Vás!!

Nahraný obrázek - 2021-10-13 07:24:08
V září skončil projekt Stejná šance 2020

V září skončil projekt Stejná šance 2020

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Škoda Česká republika za to, že jsme díky ní mohli realizovat projekt Stejná šance 2020.
Díky tomuto projektu jsme mohli dojíždět za klienty chráněných bydlení a intenzivně tak pracovat na jejich dovednostech potřebných k nalezení a udržení zaměstnání.
Součástí tohoto projektu byly konzultace vedené Lenkou a Míšou (naše milé konzultantky), které se konaly několikrát týdně v místech bydlišť klientů a také návštěva slavnostního vyhlášení soutěže Stejná šance na Krajském úřadě v Hradci Králové, kde si své natrénované dovednosti mohli klienti vyzkoušet naostro (pravidla slušného chování, vhodného oblékání,..)
Velké díky patří také Úsp Kvasiny, bez jejichž výborné spolupráce by to nešlo.

Broumovský Festival Sociálních služeb

Broumovský Festival Sociálních služeb

Stejně jako v Náchodě i v Broumově proběhne letos ve středu 15. září 2021 FESTIVAL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB a my budeme u toho . Naše broumovská pobočka pod vedením konzultantky Jany, jede v plném proudu a my jsme rádi, že se festivalu můžeme zúčastnit.Tato akce se může uskutečnit díky Sociálnímu odboru města Broumov ve spolupráci s poskytovateli sociálních a návazných služeb. Na plakátu níže můžete najít podrobný program. Budeme se na Vás těšit v našem stánku🙂

Festival sociálních služeb v Náchodě

Festival sociálních služeb v Náchodě

Zveme Vás na Festival sociálních služeb v Náchodě, který se koná 7.9. 2021 na náměstí v Náchodě. Od rána se na Vás bude těšit náš tým, který je připraven Vám zodpovědět jakékoliv otázky týkající se naší služby. Také si můžete vyzkoušet zajímavé aktivity a poznat blíže další sociální služby z Náchoda a okolí.