Online schůzky s klienty

Online schůzky s klienty

NOVÁ ONLINE VÝZVA PRO NÁS, I PRO NAŠE KLIENTY, aneb když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. 💻Díky našim zapáleným kolegyním Lence a Míše z Rychnova, které spojily své kreativní mozky, Vám hrdě hlásíme, že se nám podařilo zrealizovat ONLINE schůzky s klienty chráněného bydlení v Kostelci n.Orlicí a Týništi n. Orlicí, které probíhají pravidelně každý týden.

Velké díky patří p. Fletcherové, sociální pracovnici a jejím kolegyním/kolegům z jednotlivých domácností, jelikož bez jejich výborné spolupráce by to nešlo! Děkujeme!🤩S klienty si povídáme o tématech, která vždy nějak souvisí s pracovním životem. Zde se zrovna bavíme o různých zaměstnáních, která se dají dělat venku v zimě. Díky tomu mají klienti příležitost naučit se co nejvíce o světě práce, aby byli, až to situace dovolí, připraveni hledat vhodné pracovní uplatnění💶🔨🔧.

Kancelář v Broumově otevřena!

Kancelář v Broumově otevřena!

Máme radost, že Vás můžeme od tohoto týdne přivítat již osobně v naší nové kanceláři v Broumově! 🔑Každé pondělí se tu na Vás bude těšit naše milá kolegyně Jana, v další dny tu pro Vás bude k dipozici po předchozí telefonické nebo emailové dohodě. 📲Těšíme se na Vás!

PF 2021

PF 2021

Rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci v tomto zvláštním roce a popřáli Vám klidné prožití Vánoc a hodně spokojenosti, zdraví a pohody do roku 2021.

Aspekt z.s.

Nová pobočka v Broumově

Nová pobočka v Broumově

Rádi bychom Vás informovali, že od ledna 2021 se s námi můžete setkávat i na naší nové pobočce v Broumově. Pobočka se bude nacházet v komunitním centru na adrese: Lidická 174, Broumov. Těší se na Vás také naše nová kolegyně Jana, která bude mít pobočku na starosti. O podrobnostech fungování pobočky Vás budeme dále informovat. Sledujte prosím i nadále naše webové i facebookové stránky. Děkujeme

Nové Facebook stránky

Nové Facebook stránky

Vážíme si Vašeho zájmu o naše FB stránky, proto bychom Vás rádi opětovně upozornili na změnu našich stránek. Nové Facebookové příspěvky nyní naleznete POUZE na stránkách Aspekt z.s. Těšíme se na Vás

Vzděláváme se online.

Vzděláváme se online.

Tento týden nám dal novou zkušenost v podobě on line tréninku pro poradce. Na straně organizátorů byly za Aspekt z.s.  kolegyně Lenka Cole a Lucie Sedláčková, na straně účastníků a aktivních spolutvůrců modelového tréninku pracovní konzultantky Nikola Ladnarová a Michaela Rožková. Aspoň virtuálně jsme měli možnost se setkat s rakouskými a finskými lektory  a psychology, Dr. Michaelem Beneschem a Dr. Timo Spangarem a dalšími 12 poradci z ČR, Slovenska, Rakouska a Slovinska. Byla to zajímavá zkušenost a jsme zvědavi, jakou formou proběhne čtvrtá, již závěrečná část tréninku nazvaného “Dialogicual Minds goes beyond any Technique”.