Líbí se Vám, co děláme? Přidejte se k nám!

Líbí se Vám, co děláme? Přidejte se k nám!

Jste sociální pracovník/sociální pracovnice, případně máte jiné vzdělání pro přímou práci podle zákona o sociálních službách a hlavně Vás baví mluvit s různými lidmi, klienty sociálních služeb i zaměstnavateli a společně hledat nová řešení pro jejich situace?

Chcete mít práci, která má smysl a kde můžete podporovat rozvoj ostatních a svůj a tím tak pomáhat měnit životy k lepšímu?

Chcete mít prostor pro Vaše nápady?

Pak jste to Vy, koho hledáme mezi nás.

 

Jsme Aspekt z.s. Podporujeme společenské a pracovní uplatnění lidí se zdravotními potížemi. Dáváme prostor pro rozvoj klientů i pracovníků (pracovníci se mohou zapojit do mezinárodních projektů, využívání virtuální reality pro práci s klienty, …). Víme, že naši klienti mají na víc, když dostanou příležitost to ukázat.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovní konzultant/ka na pracoviště v Náchodě a rádi jej/ji uvítáme ideálně od dubna tohoto roku, nejlépe na plný úvazek.

Co vám můžeme nabídnout:

různorodou a zajímavou práci, při které nuda rozhodně nehrozí,

flexibilní pracovní dobu s možností částečné práce z domova

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení podle dohody,

5 týdnů dovolené,

zajímavé finanční ohodnocení

služební notebook a mobilní telefon,

účast na poradách, pravidelná intervize, možnost řešit vše s týmem kolegů/kolegyň,

práce v příjemném menším kolektivu kolegů a kolegyň s otevřenou myslí a vždy dobrou náladou,

společné akce na stmelování kolektivu, aby nám spolu bylo co nejlépe.

Dejte nám o sobě vědět a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na adresu: lucie.sedlackova@aspektzs.cz. Odesláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.
Setkání s vybranými zájemci budou probíhat v průběhu ledna a února.

Těšíme se na Vás!

Pokud se chcete na něco zeptat zavolejte nám

Lucie Sedláčková

774 976 993

 Napište nám

11 + 11 =

Nové logo a webové stránky

Nové logo a webové stránky

Možná jste si všimli u nás některých změn a pokud ne, snad si všimnete teď.

  • Začali jsme používat nové logo.
  • Nové logo můžete vidět na našich zbrusu nových webových stránkách, www.aspektzs.cz Budeme rádi, když se podělíte o to, jak se Vám líbí. Vaše podněty rádi zapracujeme a Vy tak pomůžete posunout informace od nás těm, kde mohou pomoct.

Toto vše se událo hlavně díky spolupráci, která se linula celým tímto rokem. Díky všem hrdinkám Aničce, Jitce a Olze, které k nám nasměroval skvělý Heroclan! Heroclan přitom pomáhá neziskovkám zdarma. Máme z toho velkou radost.

Náš nový kalendář SPOLUpráce

Náš nový kalendář SPOLUpráce

V průběhu letošního roku jsme shromažďovali fotky o vydařených příbězích, které nás mohou těšit, provázet i v roce dalším. Fotky z kalendáře SPOLUpráce zachycují, jak se díky spolupráci různých služeb, organizací a zaměstnavatelů mění život osob se zdravotním postižením k lepšímu. Děkujeme Královéhradeckému kraji za poskytnutou dotaci na náš KALENDÁŘ SPOLUpráce a hlavně všem spolupracujícím organizacím a subjektům. Včera jsme úspěšně kalendář pokřtili na vydařeném setkání za účasti zastupitelů veřejné správy, významných zaměstnavatelů a spolupracujících organizací a osob a tím se náš kalendář dostane do dalších kanceláří a k dalším lidem a věříme, že bude skvěle inspirovat ostatní ke SPOLUpráci.

Vzděláváme se

Vzděláváme se

V minulém týdnu se všechny pracovnice našich tří poboček sešly na školení krizové intervence v naší broumovské pobočce. Kurzem nás provázela zkušená paní lektorka z organizace Modrá linka z. s., které tímto moc děkujeme za předané zkušenosti.
Setkání to bylo velmi inspirativní a i když doufáme, že získané vědomosti nebudeme muset použít v praxi, nyní víme, že pokud to bude potřeba, i krizové situace s našimi klienty zvládneme lépe.