V září skončil projekt Stejná šance 2020

V září skončil projekt Stejná šance 2020

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat Škoda Česká republika za to, že jsme díky ní mohli realizovat projekt Stejná šance 2020.
Díky tomuto projektu jsme mohli dojíždět za klienty chráněných bydlení a intenzivně tak pracovat na jejich dovednostech potřebných k nalezení a udržení zaměstnání.
Součástí tohoto projektu byly konzultace vedené Lenkou a Míšou (naše milé konzultantky), které se konaly několikrát týdně v místech bydlišť klientů a také návštěva slavnostního vyhlášení soutěže Stejná šance na Krajském úřadě v Hradci Králové, kde si své natrénované dovednosti mohli klienti vyzkoušet naostro (pravidla slušného chování, vhodného oblékání,..)
Velké díky patří také Úsp Kvasiny, bez jejichž výborné spolupráce by to nešlo.

Broumovský Festival Sociálních služeb

Broumovský Festival Sociálních služeb

Stejně jako v Náchodě i v Broumově proběhne letos ve středu 15. září 2021 FESTIVAL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB a my budeme u toho . Naše broumovská pobočka pod vedením konzultantky Jany, jede v plném proudu a my jsme rádi, že se festivalu můžeme zúčastnit.Tato akce se může uskutečnit díky Sociálnímu odboru města Broumov ve spolupráci s poskytovateli sociálních a návazných služeb. Na plakátu níže můžete najít podrobný program. Budeme se na Vás těšit v našem stánku🙂

Festival sociálních služeb v Náchodě

Festival sociálních služeb v Náchodě

Zveme Vás na Festival sociálních služeb v Náchodě, který se koná 7.9. 2021 na náměstí v Náchodě. Od rána se na Vás bude těšit náš tým, který je připraven Vám zodpovědět jakékoliv otázky týkající se naší služby. Také si můžete vyzkoušet zajímavé aktivity a poznat blíže další sociální služby z Náchoda a okolí.

Naši klienti z chráněných domácností hledají práci!

Naši klienti z chráněných domácností hledají práci!

Rádi bychom Vám představili, naše dva klienty z chráněné domácnosti v Kostelci nad Orlicí – p. Jaroslava a p. Ladislava. Jak můžete vidět na videu pánové umí například sekat trávník, ale jdou jim i jiné zahradní práce – pletí, hrabání, zametání, zalévání, úklid venkovních prostor…Navíc dokáží vzájemně skvěle týmově spolupracovat.
Mimo tyto práce jim jdou také pomocné práce v kuchyni jako úklid nádobí, škrábání brambor či krájení zeleniny.
Víte, kde by tito pánové mohli s pomocí Aspektu najít zaměstnání či je dokonce chcete zaměstnat právě Vy? Zašlete nám své tipy či nabídky nebo kontaktujte přímo konzultantky Lenku a Míšu. (Lenka Cole, 773 923 046;Michaela Rožková, 775 576 993).

POZOR ZMĚNA !

POZOR ZMĚNA !

KANCELÁŘ V NÁCHODĚ JE PŘESTĚHOVANÁ NA NOVOU ADRESU STRNADOVA 48, NÁCHOD. Chtěli bychom všechny upozornit, že od 1. 7. 2021 jsme Vám v Náchodě k dispozici v nových prostorech na adrese: Strnadova 48, Náchod – U Zlatého gryfa, 1. patro. Využít můžete buď výtah nebo schodiště. Najdete nás v 1. patře, od schodů vpravo až na konci chodby (jediné velké prosklené dveře). Těšíme se na Vás. Tým Aspekt.

Vyhlášení soutěže Stejná šance 2020

Vyhlášení soutěže Stejná šance 2020

Soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2020 (za Královéhradecký kraj) vyvrcholil tuto středu 23. 6. na Krajském úřadě v Hradci Králové, kde proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Všechny nominace měly inspirující příběh, ale hodnotitelská komise nakonec o vítězích rozhodla takto: 1 místo – TRILAB, 2. místo – Město Meziměstí, 3. místo – Církev československá husitská (CČSH) a Knihovna Meziměstí.

Všem výhercům ještě jednou moc gratulujeme. Celou soutěž morálně i finančně podpořil Královehradecký kraj, především Mgr. Martina Berdychová. Tímto jí také ještě jednou moc děkujeme .

Více o soutěži se můžete dočíst na odkazu níže. A podrobnější informace ze slavnostního předávání můžete sledovat na našem facebooku, kde je budeme uveřejňovat v následujících dnech (dozvíte se například více o vítězných společnostech).